علاقه جنیان به انسان ها

علاقه جنیان به انسان ها

 

جن ها نیز مانند انسانها عاشق می شوند .

 

جنیان به برخی از انسانها علاقه خاصی پیدا می کنند و به انحاء گوناگون دوستی و علاقه خود را ابراز می دارند . دلیل علاقه آنها به برخی از انسان ها معلوم نیست ولی آنچه مسلم است آنها به عده ای از انسان ها علاقه خاصی دارند و علاقه خود را به طرق مختلفی ابراز می دارند . ابراز علاقه آنها معمولا به شکل شوخی ها و گاهی اوقات با شیطنت ها و آزارهای جزئی مثل دزدیدن وسایل شخصی و پرتاب کردن سنگ و غیره صورت می گیرد .

بنده دانش آموزی داشتم که جنیان او را دوست داشتند بنا به گفته خودش جنیان او را بغل کرده و با او بازی می کردند .

به نظر می رسد جنیان به انسان هایی که روح لطیف و روان خاصی داشته باشند  علاقمند می شوند و جنیان شریر نیز به انسان هایی که روحی خشن و ناپاک داشته باشند علاقه دارند .

البته اگر آنها به کسی عشق بورزند احتمالا به او پیشنهاد ازدواج داده و موجبات آزار بیشتر او را فراهم کنند .

جن ها بعضا به انسان هایی که آنها را دروست دارند هدیه می دهند .

امام باقر فرمود : روزی امام زین العابدین با عده ای از شیعیان و تنی چند از سایر مردم به سمت مکه خارج شدند وقتی به چادر زدند وقتی علی بن الحسین به آن موضع رسید فرمود : چگونه در این موضع چادر زده اید در حالی که اینجا مسکن قومی از جن هاست که از شیعیان و دوستان ما هستند و بودن شما در این مکان ، جای آنها را تنگ می کند گفتند : ما این را نمی دانستیم و تصمیم گرفتند چادرها را برکنند . در آن حال هاتفی که صورتش دیده نمی شد ندا کرد : ای پسر رسول خدا محل چادرها را تغییر مده ما به خاطر تو تحمل می کنیم و همچنین ما می خواهیم بدینوسیله تشرف و طبق بزرگی همراه با سینی های دیگری که پر از انگور و انار و موز و میوه های دیگری بود کنار چادر پدیدار شد امام سجاد مردم را دعوت کرده همگی از آن میوه ها تناول کردند .

http://www.tandisbook.com/wp-content/uploads/2012/12/pen.png  منبع : روح و جن

اين وبسايت متعلق به انتشارات تندیس سپاهان ميباشد و تمامی حقوق آن محفوظ ميباشد .

×